Novinky

 

Uspořádání akcí 2019 

  21.1.2019


Oznamujeme všem zájemcům z řad veřejnosti,podnikatelské nebo státní sféry, že se nám podařilo doplnit pracovní tým a tím se zvýšily naše pracovní možnosti. Rádi pro Vás uspořádáme  akce typu školení, konference, firemní akce, sraz nebo rodinná oslava. Řada termínů v prvním i druhém pololetí je již obsazených, přes to volné kapacity jsou. S případnými požadavky se obracejte, prosím, na provozní hotelu prostřednictvím adresy info@sporthotelweldis.cz

 Vedení hotelu.

 

Volná ubytovací kapacita

  2.1.2019


Z kapacitních důvodů jsme uvolnili několik tří lůžkových pokojů, které je možné si průběžně pronajmout za zvlášť výhodné ceny. Preferujeme zájemce o dlouhodobější ubytování. Mimo dobrých cen nabízíme hlídané parkoviště a klidné prostředí.

Vedení hotelu.  

                                                         Pracovní doba restaurace.

1.1.2019


  Platná otvírací doba denní restaurace je následující:

Pondělí - pátek        11.00 - 14.30 hodin

Sobota - neděle       zavřeno

 

Firemní nebo jinou akci, bowling atd. pro Vás rádi připravíme, vždy po dohodě písemně nebo osobně v kanceláři hotelu, která je v provozu nepřetržitě v pracovní dny od 7 do 16 hodin. 

Vedení hotelu.

Sportovní přenosy
Sportovní přenosy

Každý fanoušek, který s oblibou sleduje sportovní utkání svého favorita, zajisté rád stráví tyto napínavé chvíle společně se svými přáteli a ostatními fanoušky v příjemném prostředí. Právě toto prostředí Vám Sporthotel Weldis prostřednictvím denní restaurace o kapacitě cca 50 míst k sezení nabízí. K příjemnému sportovnímu zážitku zajisté patří i dobré jídlo a pití, které vám naše ochotná obsluha ráda zajistí, tak abyste nebyli při sledování sportovního přenosu rušeni.


Sporthotel nabízí

 • Denní restaurace- kapacita cca 40 míst k sezení
  • promítací plátno
  • dataprojektor
  • bar
 • Občerstvení
  • Pivo - Gambrinus, Plzeň
  • Víno - široká nabídka nejen tuzemských vín
  • Jídlo - Hotová jídla, minutky, něco malého k pití

Fotogalerie

 


Design by: LM