Novinky

 

Uspořádání akcí 2019 

  21.1.2019


Oznamujeme všem zájemcům z řad veřejnosti,podnikatelské nebo státní sféry, že se nám podařilo doplnit pracovní tým a tím se zvýšily naše pracovní možnosti. Rádi pro Vás uspořádáme  akce typu školení, konference, firemní akce, sraz nebo rodinná oslava. Řada termínů v prvním i druhém pololetí je již obsazených, přes to volné kapacity jsou. S případnými požadavky se obracejte, prosím, na provozní hotelu prostřednictvím adresy info@sporthotelweldis.cz

 Vedení hotelu.

 

Volná ubytovací kapacita

  2.1.2019


Z kapacitních důvodů jsme uvolnili několik tří lůžkových pokojů, které je možné si průběžně pronajmout za zvlášť výhodné ceny. Preferujeme zájemce o dlouhodobější ubytování. Mimo dobrých cen nabízíme hlídané parkoviště a klidné prostředí.

Vedení hotelu.  

                                                         Pracovní doba restaurace.

1.1.2019


  Platná otvírací doba denní restaurace je následující:

Pondělí - pátek        11.00 - 14.30 hodin

Sobota - neděle       zavřeno

 

Firemní nebo jinou akci, bowling atd. pro Vás rádi připravíme, vždy po dohodě písemně nebo osobně v kanceláři hotelu, která je v provozu nepřetržitě v pracovní dny od 7 do 16 hodin. 

Vedení hotelu.

Jak se k nám dostanete

GPS: 50°8'56.418"N, 16°17'51.483"E

Mapa


Autem

Ze směru od Vamberka:

Na prvním kruhovém objezdu u Penny marketu odbočte vpravo a po 100 metrech na první odbočce vpravo do ulice Na Sádkách, dále cca 1 km, na konci mírného stoupání odbočte vpravo před hotel.

Z ostatních směrů:

Po ulici Štenberkově až ke kruhovému objezdu u Penny marketu, dále odbočte třetím výjezdem vpravo, dále na první odbočce vpravo po 100 metrech do ulice Na Sádkách, dále cca 1 km, na konci mírného stoupání odbočte vpravo před hotel.

Autobusem

Ze všech směrů do Rychnova nad Kněžnou na autobusové nádraží, dále městskou dopravou směr Dlouhá Ves, Vamberk, zastávka autobusu přímo před hotelem. Pokud se Vám podaří zabloudit, neváhejte zavolat a my Vám poradíme nebo si Vás vyzvedneme!

 


Design by: LM